Gunnar Brusewitz blandteknik
2017-02-03
437469
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUNNAR BRUSEWITZ (1924-2004): Hare, signerad och daterad G Brusewitz 2-11-73, blandteknik, ca 13x19 cm