Skrivbord sengustaviansk stil
2017-02-03
437448
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SKRIVBORD med uppsats, 1900-talets början, sengustaviansk stil, mahognyfaner, läderklädd skrivskiva, mässingsdetaljer, 3 lådor i sargen, höjd 77, med uppsats 140x79 cm, ej fungerande nyckel medföljer
Ej fungerande nyckel medföljer, uppsatsens inredning med skador och kladd, låsta lådor