Bror Ingemar Fröberg oljemålning
2017-02-03
437331
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BROR INGEMAR FRÖBERG (1921-1999): Fönsterutsikt, signerad Bror Ingemar, olja på pannå, ca 58x46 cm