Madeleine Pyk oljemålning
2017-02-03
437298
| Klubbat belopp | 8 800 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Inas Family", signerad M Pyk, olja på pannå, ca 57x60 cm