Olle Kåks färglitografi
2017-02-03
437295
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 32/50, färglitografi, ca 63x47 cm