Royal Copenhagen Musselmalet
2017-02-03
437279
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KUNGLIG DANSK, "Musselmalet", porslin, terrin, 1800-talets mitt, diameter ca 19 cm, längd ca 24 cm, höjd ca 19 cm
Smärre nagg, locket med invändig glasyrspricka