Leif Eriksson "Alphabets"
2017-02-06
437138
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LEIF ERIKSSON (född 1939): "Alphabets", multipel, signerad och daterad Leif Eriksson-76, 4/25, höjd 10 cm