Karl Höglund färglitografi
2017-02-02
437079
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
KARL HÖGLUND (född 1940): Djurgårdsbron, signerad, EA, färglitografi, bladstorlek ca 57x86 cm