Karotter med lock
2017-02-01
437013
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
KAROTTER med lock, 1 par, nysilver, 1900-tal, England, diameter ca 27 cm
Smärre slitage