Cigarrskrin silver
2017-02-01
436987
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
CIGARRSKRIN, silver, inredning i cederträ, svenska importstämplar samt NLD&CO, 1922, höjd 7, 22x14 cm, vikt inkl inredning ca 726 g
Gravyrer och bucklor, renoverat