Lykta 1900-talets första hälft
2017-02-01
436949
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LYKTA, 1900-talets första hälft, förgylld stomme, för 3 ljuspunkter, höjd ca 55 cm