Ljuskrona 1700-tal
2017-02-01
436929
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
LJUSKRONA, brons, 1700-tal, för 6 ljus, höjd inkl plafond ca 87, diameter 79 cm
Kompletterad, lagningar