Bert-Håge Häverö
2017-02-02
436900
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
BERT-HÅGE HÄVERÖ (1932-2014): Skärgårdsmotiv, signerad och daterad Bert Håge Häverö 1972, olja på duk, 41x33 cm.