Bernt Carlsson oljemålning
2017-01-31
436897
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNT CARLSSON (samtida): Komposition, olja på duk, ca 67x70 cm
Tryckskador