Bernt Carlsson oljemålning
2017-01-31
436896
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNT CARLSSON (samtida): Komposition, olja på duk, ca 82x103 cm
Oramad, ytskador, tryckskador