Anfadersporträtt
2017-02-01
436883
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANFADERSPORTRÄTT, 1800-tal, Kina, blandteknik, på papper, ca 103x60 cm
Fuktskador, veck och revor