Ljuskrona
2017-02-01
436878
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, sarg i mässing, behängd med prismor, invändigt elektrifierad, höjd ca 40 cm, diameter ca 37 cm
Några prismor saknas, någon med nagg