Snusflaskor Kina
2017-01-31
436775
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SNUSFLASKOR, 5 st., porslin, Kina, 1900-tal, dekor i underglasyrblått, varav 2 st med märkning, höjd ca 6,5 - 8, 5 cm
En med glasyrslitage, en propp saknas