Plafond empirestil
2017-01-31
436767
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PLAFOND, 1900-talets andra hälft, empirestil, kupa i glas, dekor i mässing, diameter ca 32 cm
Smärre slitage