Raymond Campbell
2017-02-01
436762
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
RAYMOND CAMPBELL (född 1956): Stilleben, signerad, olja på duk, ca 51x41 cm
PROVENIENS: Villa Pauli, Djursholm