Björnjägaren
2017-02-05
436707
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
NILS "Björnjägaren" RUNDGREN (1890-1971): Naivistisk komposition, osignerad, olja på duk, ca 33x47 cm