Anton Michelsen armband "Daisy"
2017-02-04
436679
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANTON MICHELSEN, "Daisy", armband, sterlingsilver, delvis med förgyllda detaljer, vit emalj, länd ca 18,5 cm, vikt ca 26 g
Enstaka emaljskador