Mats Hådell färglitografi
2017-01-31
436616
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATS HÅDELL (född 1958), Norrskär, monogramsignerad EA-upplaga, färglitografi, ca 50 x 71,5 cm