Bernt Carlsson oljemålning
2017-01-31
436608
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BERNT CARLSSON (samtida): Komposition, olja på duk, ca 125x148 cm
Duksskada, oramad, tryckskador