Berlock 18 k guld med heliotrop samt hematit
2017-01-30
436597
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERLOCK, 18 k guld, heliotrop samt hematit, med fotogömma, ca 18x17 mm, vikt ca 6,2 g
Bruksslitage, heliotrop med mindre nagg, hänganordning defekt