Fåtölj i Louis XV-stil
2017-01-30
436554
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARMLÄNSSTOL, 1800-tal, Louis XV-stil, blommig klädsel, sitthöjd ca 43 cm
Smärre skador