Esaias Thorén
2017-01-30
436529
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1981): Komposition med ansikten, signerad och daterad Esaias Thorén -17, färglitografi, 201/260, ca 47x37 cm
Gulnader