Möllers Armaturfabrik Eskilstuna
2017-01-30
436460
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, teak, 1960/70-tal, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, detaljer i mässing, röd skärm, märkt MAE, totalhöjd ca 70 cm
Obet. slitage