Anita Fröding Regatta
2017-01-29
436390
| Klubbat belopp | 8 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
ANITA FRÖDING (född 1942): "Regatta vind", monogramsignerad, olja på duk, 81x100 cm, oramad