Ljusstakar sengustavianska
2017-01-29
436307
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-tal, sengustavianska, mässing och marmor, höjd ca 24 cm
Åldersrelaterat slitage