Bertil Wahlberg oljemålning
2017-01-28
436195
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BERTIL WAHLBERG (1923-1980): Olivplockerskorna, signerad Wahlberg, olja på duk, ca 100x130 cm
Himmel med krackeleringar