Alfred Bergström oljemålning
2017-01-28
436145
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALFRED BERGSTRÖM (1869-1930): Parklandskap,
signerad och daterad Alf. Bergström -07, olja på duk, motivets mått ca 46x47 cm
Ytskador