Marianne Ågren
2017-02-01
436117
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
MARIANNE ÅGREN (född 1943): "Kvinna i sjömansblus", signerad Marianne Ågren, olja på duk, ca 97x86 cm