Golvlampa rotarbete
2017-01-28
436116
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVLAMPA, rotarbete, 1900-talets första hälft, veckad textilskärm, höjd ca 160 cm
Patina, skärm med skador