Johan Ossian Andersson oljemålning
2017-01-28
436078
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHAN OSSIAN ANDERSSON (1889-1975): Fiskebåt, signerad och daterad J Ossian, olja på duk, ca 51x76 cm