Spelbord England
2017-01-28
436040
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SPELBORD, 1800-talets första hälft, England, mahogny, låda i sargen, höjd 72, 83x39 cm
Smärre ytslitage