Lisa Larson väggrelief
2017-01-28
436014
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LISA LARSON, tillskriven, väggrelief, fågel, 1900-talets andra hälft, delvis bemålat och glaserat stengods, ca 27x20 cm
Osignerad