Oidentifierad konstnär 1800-tal
2017-01-28
436008
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, England, 1800-tal, landskapsmotiv, olja på duk, 58x38 cm
Viss krackelyr