Marja Halonen oljemålning
2017-01-28
436006
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MARJA HALONEN (1904-1986): Insjölandskap, signerad och daterad Marja Halonen 1931, olja på pannå, 54x38 cm