Carl Fredrik Reuterswärd
2017-01-28
436004
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD (född 1934): Komposition, signerad Reutersvärd 88/200, färglitografi, 87x60,5 cm