Carl Brandt pastell
2017-01-28
435992
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CARL BRANDT (1852-1930): Insjölandskap med eka, signerad och daterad, C Brandt 97, pastell, ca 35x52 cm