Inge Schiöler
2017-05-22
435990
| Klubbat belopp | 8 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
INGE SCHIÖLER (1908-1971): Anemoner, signerad Inge Schiöler, daterad 1962, pastell, ca 34x26 cm
Ingår i auktionen Västsvenska konstnärer