Champagneskålar glas och silver
2017-01-27
435970
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CHAMPAGNESKÅLAR, 6 st, glas och sterlingsilver, 1900-tal, floral dekor, höjd ca 9 cm, etui medföljer
Gravy, mindre bucklor, en glaskupa kompletterad