Oscar Reuterswärd litografi
2017-01-27
435933
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OSCAR REUTERSWÄRD (1915-2002): Omöjlig figur, signerad Oscar Reuterswärd, 27/99 et Color, litografi, ca bladmått ca 76x57 cm