Taklampa lyktmodell
2017-01-27
435908
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LYKTA, 1900-talets mitt, glas och metall, elektrifierad, höjd ca 45 cm
Patina, slitage