Madeleine Pyk olja på duk
2017-02-04
435894
| Klubbat belopp | 9 000 SEK |
| Utropspris | 12 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934), "Ryssen", signerad M. Pyk, olja på duk, 128x63 cm