Spegellampett
2017-01-27
435849
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SPEGELLAMPETT, Louis XVI-stil, samtida, för två ljus, skuren dekor, bronserad, dekor av örn, välvt spegelglas höjd ca 98 cm
Slitage, ljushållare med skador