Axel Lind oljemålning
2017-01-27
435840
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Havsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, ca 50x61 cm