Kopparkittel 1800-tal
2017-01-27
435837
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KITTEL, koppar, 1800-tal, hänklar i smide, höjd ca 39, diameter 60 cm
Bruksslitage