Kurt Jungstedt oljemålning
2017-01-27
435757
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KURT JUNGSTEDT (1894-1963): Sommar över Strömmen, signerad Jungstedt, på baksidan signerad och daterad K. J. juli -58, olja på duk, ca 58x40 cm